Pomoc Drogowa Wołomin Auto-Pomoc Zawadzki Krzysztof | Firma
121
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-121,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

INFORMACJE O FIRMIE

FIRMA AUTO-POMOC KRZYSZTOF ZAWADZKI istnieje na rynku pomocy drogowej już od 1994 roku. Pasja jej właściciela do aut i motoryzacji stała się przyczyną do założenia firmy. Dzięki swojemu zaangażowaniu i doświadczeniu mamy możliwość nieść pomoc innym.

 

Ponad 20 letnia praca  w trudnych warunkach dała nam możliwość rozwoju i opanowania           w ciężkich sytuacjach, w których zagrożone jest życie drugiego człowieka. Szybkość, precyzyjność i profesjonalizm to cechy, które wyróżniają naszą firmę, w której nie ma miejsca na pomyłkę. Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Docieramy tam gdzie inni mają problem. Dla nas i naszego sprzętu nie ma rzeczy niemożliwych. Zadzwoń i zapytaj o ofertę. Nie zostawimy Cię bez odpowiedzi. Postaramy się udzielić wyczerpujących informacji już przez telefon, bądź mailowo. Zaufało nam tysiące klientów, zaufaj i Ty!